Przed przyjęciem do naszego ośrodka wykonujemy bezpłatne badanie w kierunku Covid-19

Personel

W trosce o najwyższy komfort pobytu w naszym domu seniora w Warszawie zapewniamy profesjonalną opiekę starannie dobranego, wykwalifikowanego i doświadczonego personelu.

Nasz zespół składa się ze sprawujących całodobową opiekę pielęgniarek oraz pomocnych i serdecznych opiekunek, które są do dyspozycji na każde Państwa życzenie. Dodatkowo zapewniamy regularne (3 razy w tygodniu) wizyty lekarza internisty, który w razie potrzeby skieruje do odpowiedniego specjalisty.

Raz w tygodniu odbywają się również spotkania z profesjonalnym terapeutą zajęciowym oraz z rehabilitantem, który pomoże utrzymać sprawność ruchową.

Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo oraz serdeczną i przyjazną atmosferę współpracy podopiecznych z kadrą opiekuńczą. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji!

By z łatwością mogli Państwo przekazać nam swoje potrzeby, każdy pokój wyposażony jest w system przywoławczy oraz monitoring.

Zobacz, jak wygląda pobyt w naszym domu opieki.

Zapraszamy do odwiedzin całą Warszawę oraz województwo mazowieckie – Dom Opieki Leonard, staranna opieka dla Twoich najbliższych.