Przed przyjęciem do naszego ośrodka wykonujemy bezpłatne badanie w kierunku Covid-19

Dom seniora

Dom Opieki Leonard – Ursynów, Warszawa

Domy spokojnej starości to gwarancja profesjonalnej opieki nad Państwa najbliższymi. W domu seniora na warszawskim Ursynowie zapewniamy spokojny, bezstresowy pobyt, który urozmaicony jest zajęciami ruchowymi, rehabilitacyjnymi oraz różnego rodzaju wydarzeniami specjalnymi.

U nas Państwa bliscy znajdą miłe towarzystwo i rozrywki, których może zabraknąć w pustym mieszkaniu.

Pokoje

Obszerne i gustownie urządzone pomieszczenia prywatnego Domu Opieki Leonard w pełni przystosowane są do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Posiadamy przestronne korytarze, szerokie drzwi, uchwyty w łazience, odpowiednie łóżka z uchwytami i sterowaniem elektrycznym.

Poruszanie po domu ułatwione jest także dzięki braku jakichkolwiek barier architektonicznych, a każdy pokój wyposażony jest w system przywoławczy oraz monitoring.

Dom wyposażony w wentylację mechaniczną i klimatyzację, a także instalację przeciwpożarową.

Dom

Nasz dom opieki liczy 800 m² na dwóch przeznaczonych dla gości piętrach. Dysponujemy miejscami dla 60 osób w pokojach jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroosobowych z pełnym umeblowaniem.

W każdym mieszkaniu oprócz łóżek znajdują się szafy, szafki nocne, lampki i fotele ze stoliczkami do przyjmowania gości lub odpoczynku. Łazienki i prysznice znajdują się przy pokojach lub na korytarzu.

Pomieszczenia wspólne to salon z bardzo dużym 50-calowym telewizorem, skórzanymi kanapami i stolikami do kawy oraz jadalnia, w której znajdą Państwo mikrofalówkę, czajnik, lodówkę i dystrybutor wody pitnej do dyspozycji mieszkańców.

Ogród

Wokół domu znajduje się duży, piękny ogród, który umili czas w ciepłe i słoneczne dni. Zadbany trawnik, ścieżki z kostki brukowej, wygodne meble ogrodowe i orzeźwiająca fontanna stworzą warunki niczym w najlepszym ośrodku wypoczynkowym.

O to właśnie staramy się zadbać – by każdy pensjonariusz mógł odpowiednio wypocząć i w spokoju i miłym towarzystwie spędzać każdy dzień pobytu.

Dom opieki to jednak przede wszystkim ludzie. Poznaj nasz personel.

Sprawdzony, profesjonalny dom starców w Warszawie?

Zapraszamy do Domu Opieki Leonard. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.