Przed przyjęciem do naszego ośrodka wykonujemy bezpłatne badanie w kierunku Covid-19

Pytania o pobyt

Czy dom spokojnej starości to dobra decyzja?

Zastanawiają się Państwo, czy dom spokojnej starości to dobra decyzja? Zwykle jest trudna, czasem jedyna, ale często bardzo dobra!

Niełatwo rozstać się z bliskimi, którzy zamieszkają w domu seniora. Jednak gdy starsza osoba traci pełną sprawność fizyczną lub nie chce spędzać dni w samotności, podczas gdy młodsi członkowie rodziny pracują i uczą się, dobrze przemyśleć każde z możliwych rozwiązań. Jednym z nich jest pobyt w domu spokojnej starości.

Prywatne domy opieki w Warszawie i innych miastach Polski oferują obecnie pełen zakres profesjonalnej opieki oraz zajęć, dzięki którym bliska osoba będzie mogła aktywniej i radośniej spędzać każdy dzień. Domy seniora to szansa na nawiązanie nowych znajomości, miejsce wymiany życiowych doświadczeń oraz sposób na wygodne życie pod troskliwym okiem wykwalifikowanej kadry opiekuńczej.

Wciąż mogą Państwo spotykać się w rodzinnym gronie, ciągle mieć ze sobą stały kontakt, a przy tym mieć pewność, że zapewnili Państwo najbliższym najlepsze warunki z możliwych w Waszej sytuacji.

Domy seniora w Warszawie?
Zapraszamy całe województwo mazowieckie – Dom Opieki Leonard.